CTP Boru BORULAR DSİ PROJESİNDE KULLANILMAK ÜZERE ÜRETİLDİ
EBS, sn16 (TİP7) rijitliğine sahip DN1600 mmçapındaMRP(METAL TAKVİYELİ POLİETİLEN) boruyu Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üreterek Türkiye’de bir ilke imza attı. Söz konusu borular DSİ projesinde kullanılmak üzere üretildi.
CTP Boru EBS Koruge borular, Sakarya'nın Altyapı Sistemlerinde Kullanılacak
Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Serdivan Köprübaşı-Orta-Vatan Mahalleleri Kısmi Kanalizasyon İnşaatı'nın ihalesini kazanan ECETAS, projede kullanılacak olan 41.000 metre HDPE Koruge boruları, Manisa'daki üretim tesislerinden sağlayacak.
HDPE Pipe İSKİ Projelerinde EBS CTP Boruları kullanılacak
Ambarlı Havzası Müteferrik Kolektör ve Şebeke İnşaatı ve Çanta (Silivri) Atıksu Tüneli, Kollektörleri ve Şebeke İnşaatı Yapım İşlerine ait sözleşmeleri imzalayan ECETAŞ İnşaat San ve Tic A.Ş., projede kullanılacak CTP ve HDPE boruları EBS Boru Manisa tesislerinden temin edecek.
MRP Boru SUDAN BUILD 2011
EBS BORU, 12-16 Ekim 2011 tarihleri arasında 9. Sudan Build 2011 Uluslar arası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Ekipmanları, Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarı'na katıldı.

Ctp Boru Akhisar-Gördes Sulama İnşaatı
ECETAS İnşaat, DSİ 2. Bölge Müdürlüğü'nün ihaleye çıktığı Akhisar-Gördes Sol Sahil Sulaması İşinin Sözleşmesini 13.07.2011 tarihinde imzalamıştır.

Bedeli yaklaşık 22.647.000TL olarak belirlenen ihalede kullanılacak borular, EBS Manisa üretim tesislerinden temin edilecektir.

Ctp Boru TÜRKMENİSTAN'DAKİ EBS MARKALI BORULAR
Türkmenistan da EBS markalı boruların trendi yükselerek devam etmektedir. Toplamda 20 km, 300mm den 1000mm ye kadar CTP Boru ve Bağlantı Elemanları ile 32mm den 125mm ye kadar HDPE100 Borular, CTP Boruların içine yerleştirilerek sevk edilmekte ve müşterilerimize nakliyede de kazanım sağlamaktayız
Ctp Boru MEJINISTSKALI ve CHAISUNAI İÇME SUYU İNŞAATI
ECETAS, Gürcistan'a bağlı Batum Belediyesi'nin Kfw finansmanı ile ihaleye çıktığı Mejinistskali ve Chaisubani içmesuyu inşaatı işlerinin kontratını imzaladı. Proje kapsamı CTP borular, EBS Manisa tesislerinden sevk edilecek.
Ctp Boru EBS HDPE 100 RC Borular
EBS HDPE 100 RC Borular, Rehabilitation of Municipal Infrastructure in Batumi - Phase II, Gürcistan Projesinde kullanılmıştır. EBS HDPE 100 RC ( Çatlamaya karşı direçli HDPE 100 borular), kazıdan elde edilen malzemeyi geri dolguda kullanmaya elvermektedir. EBS, yeni geliştirdiği bu ürün ile altyapı projelerinin maliyetlerini geri dolguda kullanılan geleneksel malzemelerin kullanımını elimine ettiği için hatırı sayılır ölçüde düşürmektedir.
Ctp Boru TUBE PRODUCTS INTERNATIONAL DERGİSİ, ECETAS INSAAT SAN VE TIC A S NİN FAALİYET ALANLARINI EKİM 2010 SAYISINDA MERCEK ALTINA ALMIŞTIR.
Haber 3 Haber 4
Haber 4
Haber 5
Haber 6
Haber 7
Haber 7
Haber 8
Haber 1